Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMuhamed Zeqiri braktis LSDM-në bashkohet me BDI-në (FOTO)

Muhamed Zeqiri braktis LSDM-në bashkohet me BDI-në (FOTO)

Ish sekretari i qeverisë, Muhamed Zeqiri – Muki siç duket ka braktisur LSDM-në dhe është i është bashkuar BDI-së dhe Frontit Europian. TS ka siguruar fotografi në një iftar të përbashkët ku shihet Muki me funksionar të BDI-së.

Vlen të thekësohet se Frontit Europian i bashkohen shumë figura me ndikim politik./TS/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments