Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMuhamed Zekiri dhe dy deputetë tjerë dorëzojnë mandatin e deputetit

Muhamed Zekiri dhe dy deputetë tjerë dorëzojnë mandatin e deputetit

Deputetët Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska nga LSDM dhe Bajram Kadrija nga BDI kanë dhënë dorëheqje në Kuvend, shkruan SHENJA.
Dorëheqjet vijnë pasi të tre do të marrin poste në drejtori. Zekiri do të shkojnë në Fondi Shëndetësor, Llukarevska në DAP, ndërsa Kadrija në AEK.
Në seancën e sotme përpos dorëheqjeve të tyre do të konstatohet edhe dorëheqja e deputetit Igor Durllovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments