Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH: Sot ka 535 të prekur me koronavirus dhe 6 të vdekur

MSH: Sot ka 535 të prekur me koronavirus dhe 6 të vdekur

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2445 teste, dhe janë regjistruar 535 raste të reja të kovid-19 në:
-Shkup 277
-Kumanovë 17
-Dear 7
-Shtip 22
-Prilep 26
-Tetovo 18
-Struga 8
-Veles 10
-Manastir 13
-Ohër 4
-Kavadarci 4
-Gostivar 5
-Gevgjelija 24
-Strumica 30
-Kriva Palanka 2
-Radovish 6
-Kocani 12
-Probishtip 3
-Demir Hisar 2
-M.Brod 1
-Valandovë 5
-Vinica 1
-Delçevë 1
-Sveti Nikolla 9
-Kërçovë 15
-Resnjë 8
-Negotinë 5

Gjashtë persona vdiqën në spital, pacientët nga Manastiri (66), Kumanova (57), Prilep (72), Sveti Nikola (69), Veles (67) dhe Negotinë (55).(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments