Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH: Sot ka 243 të prekur me koronavirus dhe 4 të vdekur

MSH: Sot ka 243 të prekur me koronavirus dhe 4 të vdekur

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1831 teste dhe prej tyre 243 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Po ashtu si pasojë e virusit kanë ndërrua jetë 4 pacientë, ndërsa janë shëruar 100 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments