/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
MSH: Sot ka 10 të vdekur dhe 428 të prekur me koronavirus
Maqedoni, Slider

MSH: Sot ka 10 të vdekur dhe 428 të prekur me koronavirus

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1 853 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 428 kanë rezultuar pozitivë. Përqindja e të prekurve krahasuar me testet mbetet e lartë, 23 për qind. Po ashtu gjatë ditë së sotme kanë ndërruar jetë 10 pacientë, ndërsa janë shëruar vetëm 128. Numri i rasteve aktive në vendin tonë është 5555.

October 18, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres