/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
MSH: 31 viktima dhe 977 raste të reja me COVID
Maqedoni, Slider

MSH: 31 viktima dhe 977 raste të reja me COVID

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 930 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 977 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 33 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edge 31 pacientë. Ndërsa janë shëruar edhe 843.

November 17, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres