Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH: 10 viktima dhe 190 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

MSH: 10 viktima dhe 190 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 12,149 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të fundit ISHP ka raportuar 190 raste të reja, 10 viktima dhe 293 pacientë të shëruar

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments