Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksident tragjik në Botun, humb jetën 17 vjeçari

Aksident tragjik në Botun, humb jetën 17 vjeçari

Më 03.10.2021 në orën 03.00 në fshatin Botun në magjistralen Ohër-Kërçovë një automjet i tipit “Kia Sorento” me targa të Ohrit i drejtuar nga një i mitur 17-vjeçar nga fshati Leshan,komuna e Debërcës humbi kontrollin gjatë qarkullimit me makinë dhe del nga rruga.

Shoferi i mitur pësoi lëndime të rënda trupore dhe u dërgua në spitalin Shën Erazmo për tretman mjekësor, kurse bashkëudhëtari i tij 17-vjeçar nga fshati Mesheishtë, komuna e Debërcës vdiq në vendin e ngjarjes nga plagët e marra. Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments