Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMPB-ja konfirmon vrasjen në Çair

MPB-ja konfirmon vrasjen në Çair

Ministria e Punëve të Brendshme konfirmon incidentin e përgjakshëm në Çair.

Zyrtarë të MPB-së kanë konfirmuar incidentin që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Çair rreth orës 22:30, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos rëndë një tjetër.

Nga MPB-ja bëjnë me dije se ekipet e tyre janë duke hetuar rastin dhe për shkak të delikatesës së tij nuk japin më shumë informacione deri në zbardhjen e plotë të rastit.

Mësohet se personi i cili mbeti i vrarë është Ismet Koka, ndërsa përpos tij, edhe një person tjetër ka mbetur i plagosur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments