Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti në Maqedoni sot do të jetë i paqendrueshëm me vranësira dhe erë
Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 9 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 12 deri 18 gradë Celsius.Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 7 ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 15 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments