Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMoti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti në Maqedoni sot do të jetë i paqendrueshëm me vranësira dhe erë
Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 9 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 12 deri 18 gradë Celsius.Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 7 ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 15 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments