Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot do të jetë me diell

Moti sot do të jetë me diell

Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla, në pjesët jugperëndimore me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë -6 gradë celicius, ndërsa maksimalja do të arrij deri në 16 gradë.

Në Shkup me diell me erë të dobët nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura do të shkojë nga -3 deri në 16 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments