Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionMinistra, deputetë e gjykatës, kanë të gjithë dashnore!

Ministra, deputetë e gjykatës, kanë të gjithë dashnore!

Nga: Zef Bushati
Perdhunon vajzen e mitur ne pyll,abuzon seksualisht,tragjedi per motive seksuale,cfare po ndodh? Te semure seksuale, manjake seksuale.
Si u krijuan ? Kush i krijoi ? Shqiperia ishte shtet ku nuk njihej prostitucioni, ku pornografia denohej me ligj.
Te mbyllen urgjentisht kanalet XX pornografike te Digitalbit.
Nuk ka ne Europe kanale televizive pornografike qe trasmetojne ne kete menyre, non stop 24 ore.
Pamje te ndyra diten dhe naten qe eksitojne cdo fshatar e malsor, cdo qytetar e kryeqytetar.
E shendrrojne njeriun ne kafshe seksualisht te semure qe kerkon te beje seks me kedo qe i del perpara.
Kur nuk gjejne njerez bejne seks edhe me kafshet.
Kjo ndyresire seksuale ka degjeneruar gjithe popullsine shqiptare, qe nga udheheqesit, ministrat, deputetet, gjykatesit, prokuroret, te gjithe pa perjashtim.
Kjo ndyresire seksuale ka shkaterruar me mijera familje.
Askush nuk flet. Pse ? Se te gjithe tashme jane te semure, jane shndrruar ne manjake seksuale qe nga qeveritaret e deri tek fshataret ne zonat me te thella ku injoranca ben kerdine dhe pregatit kontigjente prostitutash per tregun e mishit te bardhe.
Ky treg fillon me seksin per sigurimin e nje pune ne zyra e institucione e deri tek semaforet. Kush merret me keto skandale? Askush.
Se te gjithe jane seksualisht te semure tashme.
Ministrat jane me dashnore, politikanet, deputetet, prokuroret, gjykatesit, te gjithe ata qe kane para paguajne per seks me vajzat e reja, vajzat qe vine per te vazhduar shkollen, vajzat qe duan nje vend pune, seks,seks,seks,vine per te bere seks deri te huajt ne Shqiperi e sidomos me shumice vine italianet ne Tirane ne zonen e Bllokut.
Askush nuk sheh me tej se seksi. Sida po ben kerdine. Ministria e Shendetesise hesht. Cfare programi u aplikua per ta shkaterruar popullin tone? Kush e implementoi programin? E keqja ka mberthyer keqas shqiptaret dhe po i merr frymen. Si mund te shpetohet nga kjo e keqe?

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments