Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMickoski: Nuk kam dokumente me emrin e ri të shtetit, do t’i...

Mickoski: Nuk kam dokumente me emrin e ri të shtetit, do t’i nxjerr me procedurë të shpejtë

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në ClickPlus ka bërë të ditur se nuk ka ende dokumente personale me emrin e ri të shtetit.

Thotë se do t’i nxjerrë javën që vjen, me procedurë të përshpejtuar pasi duhet të udhëtojë.

“Jo, nuk kam. Javën e ardhshme duhet të udhëtoj dhe tashmë kam caktuar termin dhe të martën duhet të shkoj të fotografohem. Nuk e dij sa shpejtë do të jetë sepse unë u paraqita me procedurë të shpejtë”, tha Mickoski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments