Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti mund të jetë kandidat për PRESIDENT?

Ali Ahmeti mund të jetë kandidat për PRESIDENT?

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integri, Ali Ahmeti mund të jetë kandidat për PRESIDENT i Maqedonisë së Veriut. Kështu flitet në disa media dhe koloarët e BDI-së, por ende ky lajm nuk është konfirmuar nga BDI. Nuk dihet nëse këtë garë do të pranoj Ali Ahmeti, por siç mësohet është i vetmi emër që mund të grumbullojë vota për të garuar edhe në rrethin e dytë.

Nga ana tjetër LEN sot zyrtarisht shpalosi emrin e Arben Taravarit si kandidat për President që do të garoj në zgjedhjet e Majit.

Nga partitë maqedonase deri tani nuk ka asnjë emër për president as nga LSDM e as nga VMRO./TS/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments