Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMickoski falenderon opozitën shqiptare për mbështetjen: Pa ASH-AA, fitorja nuk do të...

Mickoski falenderon opozitën shqiptare për mbështetjen: Pa ASH-AA, fitorja nuk do të ishte e mundur

Kryetari i opozitës, Hristjan Mickoski, në daljen e parë për shtyp në këtë raund të dytë ka falënderuar të gjitha ata që kanë dalë të votojnë dhe bënë të mundur fitoren e opozitës në këto zgjedhje. Ai tha se pa mbështetjen e opozitës shqiptare, Alternativa dhe Aleanca për Shqiptaret, por edhe E Majta, kjo fitore nuk do të ishte e mundur. Ai tha, se sot, ata si opozitë hodhën të gjitha barrierat, dhe se në Maqedoni është e mundur një bllok tjetër qeverisës. Me këtë, ai shtoi, se zgjedhjet parlamentare janë shumë afër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments