Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArsovska shpall fitoren në Shkup

Arsovska shpall fitoren në Shkup

Kandidatja e pavarur e qytetit e Shkupit, Danella Arsovska, në konferencën e sonte për media shprehu mirënjohjen e saj për të gjithë ata që e njohën programin e saj dhe që zgjodhën të besojnë në humanizëm.

“Nuk mund të shpreh me fjalë se të gjithë ju shkupjanet e keni përkrahur vizionin tim dhe keni përkrahur projektet që i kam theksuar në këtë fushatë. “Por mbi të gjitha, çfarë keni zgjedhur të besoni në humanizëm dhe çfarë theksuat se jeni kundër fushatave të zeza dhe çfarë ma dhatë besimin tuaj në katër vitet e ardhshme”- tha Arsovska.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments