Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriMes lotësh, Adela përcillet tek varrezat

Mes lotësh, Adela përcillet tek varrezat

Vdekjet në moshë të re trondisin opinionin, ashtu ndodhi edhe me rastin e gezetares dhe ish-banores së ‘Big Brother’, Adela Xhamani.

Adela ndërroi jetë si shkak i një ataku kardiak të cilit nuk mundi t’i mbijetojë, shkruan lajmi.net.

Për nderë të Adelës në orën 12:00 janë mbajtur homazhe në Pallatin e Kulturës në Kavajë, ku ishin të pranishëm personat më të afërt të Adelës, kolegët e punës dhe shumë prej fytyrave publike.

Homazhet vazhduan deri në orën 14:00 për të vazhduar pastaj drejt vendit ku do të pushojë trupi i pajetë i Adelës.

FoxNews ku edhe ka punuar Adela e ka ndjekur këtë ngjarje live dhe u solli pamje nga ceremonia mortore e Adela Xhamanit. /Lajmi.net/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments