Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriMersedesi përplas turistin polak me motor në Qafethanë (VIDEO)

Mersedesi përplas turistin polak me motor në Qafethanë (VIDEO)

Një turist që udhëtonte me motor është aksidentuar këtë pasdite në Pogradec. Turisti polak po udhëtonte bashkë me një grup motoristësh të tjerë në një tur turistik në Shqipëri. Por, në rrethana ende të paqarta, është përplasur nga një mjet tip “Benz” .

Për pasojë turisti i huaj ka marrë dëmtime trupore dhe është transportuar për mjekim në spitalin e Prrenjasit, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Me drejtuesin e automjetit po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments