Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami me raport për aksidentin e djeshëm në rrugën Strugë-Kalisht

Merlina Islami me raport për aksidentin e djeshëm në rrugën Strugë-Kalisht

Më datë 14.07.2022 në ora 16:40 në SPB Ohër është raportuar se në afërsi të vendit të quajtur “Bllatë” në Strugë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të mjetit motorik “Mercedes” me targa të Strugës, i drejtuar nga B.A.(26) nga fshati Ladorishtë i Strugës dhe mjeti motorik “BMW” me targa të Strugës i drejruar nga E.L.(33) nga fshati Kalishtë i Strugës .Në aksident lëndime të rënda kanë pësuar dy drejtuesit e mjeteve, ndërsa pasagjeri nga mjeti tip “BMW”, M.H.(28) nga fshati Ladorishtë është diagnostikuar me lëndime trupore në Spitalin Special “Shën Erazmo” në Ohër. Në vendngjarje është kryer kqyrje nga ekipii i Stacionit Policor të Strugës. SPB Ohër , zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments