Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Arrestime në Strugë, sulmohen dy strugan

Merlina Islami: Arrestime në Strugë, sulmohen dy strugan

Më datë 08.11.2021 në ora 22.15, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria ZZ (50), SZ (24), EI (30) dhe EP (26), të gjithë nga Kërçova, pasi rreth orës 21.45 në rrugën “Proleterski Brigadi”. në Strugë kanë sulmuar fizikisht BM (31) dhe RM (55), të dy nga Struga. Gjatë marrjes së masave oficerët e policisë te E.P. gjetën dhe konfiskuan një pistoletë e tipit CZ-85 Luger, kalibër 9 mm dhe një kornizë me 12 fishekë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngrihet padi e duhur. Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments