Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Aksident në Strugë, makina përplas motoçiklistin dhe i shkakton lëndime...

Merlina Islami: Aksident në Strugë, makina përplas motoçiklistin dhe i shkakton lëndime të rënda

Më datë 13.06.2023 në ora 12:45 në stacionin policor të Strugës është raportuar se në rrugën “JNA” në Strugë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të tipit “Volkswagen Passat” me targa të Ohrit, i drejtuar nga A.L.(39). nga Ohri dhe një motoçikletë me targa të Strugës e drejtuar nga M.D.(44) nga Prilepi, me vendbanim në Strugë. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë M.D. konstatuar në Spitalin Special “Shën Erasmo” në Ohër. Kqyrje në vendngjarje ka kryer ekipi nga NjPB Strugë SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments