Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti72 vjeçarja aksidentohet me motoçikletë, përfundon në spitalin e eshtrave në Ohër

72 vjeçarja aksidentohet me motoçikletë, përfundon në spitalin e eshtrave në Ohër

Më datë 13.06.2023 në ora 14:30, në rrethrrotullim nga rruga “Partizanska” dhe “Marls Engels” në Strugë, J.C.V.R. (72) nga Holanda, duke drejtuar motoçikletën “Honda” me targa kombëtare holandeze, ka dalë nga rruga. Në aksident ka pësuar lëndime të rënda pasagjerja F.C.V.R.(72) nga Holanda, e diagnostikuar në Spitalin Special “St. Erasmo” në Ohër. Kqyrje në vendngjarje është kryer nga ekipi i stacionit policor Strugë. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments