Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerko nesër zyrtarisht merr detyrën e kryetarit të Strugës

Merko nesër zyrtarisht merr detyrën e kryetarit të Strugës

Nesër në ora 14:00 nga Kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor Bledar Ziba, do i jepet çertifikata zyrtarisht fituesit të zgjedhjeve për Komunën e Strugës Ramiz Merko.
Menjëherë pas pranimit të çertifikates nga Komisioni Zgjedhor Komunal më 14:30 dhe zyrtarisht do filloj me punë në Komunën e Strugës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments