Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMeri Nikollova ''grushton'' qeverine e Maqedonise (foto)

Meri Nikollova ”grushton” qeverine e Maqedonise (foto)

Aktivistja e sektorit civil,Meri Nikollova  i quan te ”grushtuar” pushtetaret ne Maqedoni, ku ajo tallet duke shfaqur dhe nje foto te pjesetarve te qeverise ,ku ajo thekson se pas ”bombave” te publikuara nga Zoran Zaev,qeveria e ka ”pamjen tjeter”.(Foto)

meri nikollova

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments