Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiMe këtë ilaç e hiqni stresin

Me këtë ilaç e hiqni stresin

Vaji i arrës është përgatitje natyrale shumë i dobishëm për shëndetin.
Shtimi i aftësive kognitive nënkuptohet porsa t’ia hidhni një sy arrave, por këtë e dëshmojnë edhe studimet e shumta klinike. Vaji i arrës, në fakt, nxit qarkullimin e shtuar në tru që është kyç për arritjen optimale të aktiviteteve, punën dhe funksionimin e trurit dhe sistemit nervor, e me vetë këtë përmirësohet edhe mundësia e kujtesës, mësimit, shtohet përqendrimi dhe zbutet stresi. Vaji i arrës është një prej burimeve më të mirë për antioksidues për parandalimin e dëmtimit të indeve nga efekti i radikaleve të lira. Aktiviteti i fortë i tyre prej një antioksiduesi në masë të madhe e ngadalëson plakjen e në organizëm parandalon shfaqjen e sëmundjeve malinje degjeneruese.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments