Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është koha sot

Ja si është koha sot

Gjatë ditës do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të pakta.
Temperatura maksimale do të arrijë në 13 gradë celsiuz. Në Shkup e rrethinë deri në 10 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments