Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMe kallashnikov dhe fishekë në automjet, arrestohen dy të rinj, dyshohet se...

Me kallashnikov dhe fishekë në automjet, arrestohen dy të rinj, dyshohet se do i trafikonin drejt RMV-së

Dy persona janë arrestuar në Elbasan, në kuadër të operacionit policor të koduar “Entrance”.

Në hyrje të qytetit të Elbasanit, u ndalua për kontroll automjeti tip “Audi”, me drejtues një 21-vjeçar dhe pasagjer një 22-vjeçar.

Në këtë automjet u gjet 1 armë zjarri kallashnikov dhe 114 fishekë luftarak që dyshohet se posedoheshin me qëllim trafikimin drejt RMV-së.

Në përfundim të veprimeve procedurale u arrestuan në flagrancë të 2 shtetasit, si dhe u sekuestruan arma e zjarrit dhe municioni.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments