/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Mbytet një person në plazhin e Shëngjinit
Shqipëri, Slider

Mbytet një person në plazhin e Shëngjinit

Një pushues nga Kosova, i moshës 76-vjeçare është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Shëngjinit.

-Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

“Sot, rreth orës 17:25, në plazhin e Shëngjinit, Lezhë, dyshohet se është mbytur në det shtetasi J.B., 76 vjeç, banues në Kosovë.

August 31, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres