Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMashtrohet keq pronari i një kompanie,paguan 175 mijë denarë dhe mbetet pa...

Mashtrohet keq pronari i një kompanie,paguan 175 mijë denarë dhe mbetet pa mall dhe pa para

Me datë 05.01.2024 në ora 19:10 në Stacionin Policor, Gjorçe Petrov, 22 vjeçar nga fshati Shkup, pronar i një kompanie, ka raportuar se nga një person është mashtruar për shumën prej 175.000 denarë.

Sipas kallëzimit, më datë 26.12.2023 personi është prezantuar si punonjës i një kompanie tjetër dhe i ka kërkuar ofertë për disa produkte dhe pasi kanë rënë dakord, në të njëjtën ditë dhe më datë 28.12.2023, i ka dorëzuar porosinë. përmes një kamioni nga Kumanova. Siç është raportuar, më 05.01.2024 kamion-transportuesi e ka telefonuar dhe i ka thënë se nuk ka marrë para për transportin, pas së cilës ai ka kërkuar kompaninë e pretenduarit dhe ka marrë përgjigje se nuk kanë bërë asnjë porosi nga kompania e tij. , pas së cilës e kuptoi se është mashtruar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments