Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLulzim Nasufi dhe Ziadin Sela takojnë Konsulin e përgjithshëm të Republikës së...

Lulzim Nasufi dhe Ziadin Sela takojnë Konsulin e përgjithshëm të Republikës së Kosovës (FOTO)

Sot në zyrat e Aleancës Për Shqiptarët -Dega Strugë, patëm në vizitë zyrtare z. Agim Krasniqi, Konsulin e përgjithshëm të Republikës së Kosovës.

Në takimin zyrtarë mori pjesë ish kryetari i Aleancës Për Shqiptarët z. Ziadin Sela, kryetari i Degës së ASH – Strugë, Lulzim Nasufi, këshilltarët e ASH – Strugë, Premtime Zylali, Nijazi Xhumkar dhe Argent Alasani, ku u bisedua për aktivitetin dhe veprimtarinë e Konsulatës së Republikës së Kosovës në Strugë, si dhe për projektet të cilat kanë në plan t’i realizojnë në të ardhmen.

Në një bisedë të ngrohtë, Konsulit të përgjithshëm, i potencuam edhe përkrahjen dhe bashkëpunimin tonë të pa rezervë në të ardhmen në te gjitha projektet në Strugë dhe më gjërë.

Aleanca Për Shqiptarët – Dega Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments