Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLista e kursit të këmbimit të BPRMV: Ja sa kushton euro dhe...

Lista e kursit të këmbimit të BPRMV: Ja sa kushton euro dhe dollari sot

Si pas kursit të NBRSM, kursi mesatar i euros sot ishte 61,4927 denarë, ndërsa dollari amerikan 56,8955 denarë. Kursi mesatar i paundit britanik është 71,8037 denarë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments