Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Lirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Ç mimet e benzinave dhe vajit ekstra të lehtë do të lirohen për 1 denarë, ndërsa çmimi i naftës do të lirohet për gjysmë denari, përcjell TV21. Nga KRRE njoftojnë se pas mesnate do të ketë ulje të çmimit edhe te mazuti.

Çmimet sipas vendimit të fundit të KRRE-së:

Benzina BS-95 – 80 den/l

Benzina BS-98 – 82 den/l

Nafta- 77,5 den/l

Vajiekstra i lehtë- 76,5 den/l

Mazuti- 43,3 den.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments