Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Limani: Në takimin me Mickoskin kemi biseduar se si Ali Ahmeti lut Mickoskin për koalicion
Maqedoni, Slider

Limani: Në takimin me Mickoskin kemi biseduar se si Ali Ahmeti lut Mickoskin për koalicion

Fatmir Limani nga Lëvizja Besa nëpërmjet një statusi në Facebook ka konfiemuar takimin me kreun e VMRO-së Hristijan Mickoski, bashkë me kryetarin e Besës Bilall Kasami.
Limani ka bërë të ditur se çfarë kanë biseduar në takim me kreun e Vmro-së.

Ja postimi plotë:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1367802330360436&id=100013920463093

🔷️ NË TAKIM ME MICKOSKIN BISEDUAM:

🔸 ️️Për takimin e A. Ahmetit dhe Mickoskit që kan zhvilluar në Kuvend, por edhe lutjet e Aliut që të bëjnë koalicion parazgjedhorë.. ❗️

🔸️ Për kërkesën e BDI-së, që të marrin “LICENCËN” e LOTARIS private, për të instaluar sistemin e Bixhozit edhe më fuqishëm në vend..❗️

🔸️ Për pazaret milionshe të ÇETËS, në lidhje me “KORIDORIN 8-të” ❗️

🔸️ Për keqpërdorimet dhe reketimet që bëjnë funksionarët që udhëheqin me DAP (UJP).. ❗️

🔸 ️Për shpëtimin e vendit nga ÇETA E HAJDUTËVE udhëhequr nga Karadyzen Ali Beu.. ❗️

🔸️ Edhe për…. ‼️
Një projekt të zgjerimit të rrugës më frekuemtuese në Çair, të cilën e premtoi dhe nuk e realizoi asnjëherë Çeta e Karadyzenit… 😉

️◾️*Ps: Spiunit të Karadyzenit që mos i mbetet “ezhgall” se çfarë kemi diskutuar tjetrën herë është i mirëseardhur në tavolinë sepse unë flas hapur kudo.

13 Maj, 2022
Tetovë

F.B.L.

 

May 13, 2022

Struga Ekspres