Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLëvizja Besa i kundërpërgjigjet ashpër Kastriot Rexhepit: Nëse s’të vjen turp bëj...

Lëvizja Besa i kundërpërgjigjet ashpër Kastriot Rexhepit: Nëse s’të vjen turp bëj çfarë të duash

Lëvizja Besa pa dashur ta faktorizojë dhe t’i japë rëndësi edhe më shumë deputetin tashmë të përjashtuar nga radhët e kësaj partie nuk kanë dashur të komentojnë konferencën që ky i fundit e dha nga Kuvendi si sqarim, por shkurtimisht i janë përgjigjur tashmë ish nënkryetarit të kësaj partie.

“ Nëse s’të vjen turp bën çfarë të duash”, thonë nga Besa.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments