Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderLendohet keq Hamdi Salihi

Lendohet keq Hamdi Salihi

Nje demtim i rende per Hamdi Salihin me fanellen e Hapoel Haifas.

Nje fillim i rende dhe i keq per Hamdi Salihin

Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Hamdi Salihit me fanellën e Hapoel Haifas. Sulmuesi shkodran ka pësuar një dëmtim të rëndë duke u përplasur me një kundërshtar.

Nga lajmet e para mësohet se ai ka thyer brinjët dhe është transportuar menjëherë me ambulancë për në spital. Gjatë kësaj kohe ai është duke bërë analiza të detajuara për të kuptuar shkallën e dëmtimit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments