Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLajmi i fundit: Tmerr në Ohër, era e fuqishme i thyhen xhamat...

Lajmi i fundit: Tmerr në Ohër, era e fuqishme i thyhen xhamat e ndërtesës dhe dëmton 3 makina (FOTO)

Një erë e fuqishme me shi po shfaqet në qytetin e Ohrit ku banorët shfaqin frikën e tyre duke kërkuar ndihmë nga organet përkatëse, njofton Struga Ekspres.
Në rrugën Dimitar Vllahov, rreth 30 metra nga gjykata e Ohrit, në një ndërtesë, era e fuqishme thyhen xhamat e shumë banesave ku banorët kanë kërkuar ndihme edhe nga ekipet e zjarrefikesve.
Siç mëson Struga Ekspres ekipet e zjarrëfikësve kanë arritur menjëherë në vendin e ngjarjes.
Siç raportojnë për Struga Ekspres, era e fuqishme ka dēmtuar edhs 3 makina të cilat gjendeshin aty.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments