Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEra e fortë shemb çadrat dhe thyen xhamat në bulevardin e Strugës...

Era e fortë shemb çadrat dhe thyen xhamat në bulevardin e Strugës (FOTO)

Era e fortë dhe reshjet e shiut të pandërprera janë prezente edhe në Strugë,njofton Struga Ekspres.
Shembje çadrash dhe thyerje xhamash nga era e fortë vërehen edhe në lokalet e bulevardit të Strugës.
Kutojmë se edhe në Ohër era e fortë bëri “kërdinë” duke thyer xhamat e ndërtesave dhe duke dëmtuar disa makina.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments