Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLAJMI I FUNDIT: Ja kur do të vendos Alternativa për votëbesimin e...

LAJMI I FUNDIT: Ja kur do të vendos Alternativa për votëbesimin e qeverisë

Alternativa e Afrim Gashit edhe në këto momente është duke diskutuar mbi zhvillimet e fundit sidomos pas reagimit të deputetit të këtij subjekti politik Skender Rexhepi se nuk shkon në një mazhorancë me Të Majtët. Zëdhënësi i kësaj partie Orhan Murtezani tha para pak çastesh se akoma nuk ka një vendim konkret dhe se çdo gjë do të dihet deri të enjten për kur është caktuar edhe seanca për votëbesimin e Qeverisë. Ai tha gjithashtu se çfarëdo lloj vendimi që do të marrin organet e partisë do të mbështetet nga të gjithë deputetët e kësaj partie.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments