Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Aksident në rrugën Strugë-Qafethanë (FOTO)

Lajmi i fundit: Aksident në rrugën Strugë-Qafethanë (FOTO)

Një aksident para pak çastesh ka ndodhur në Strugë në rrugën magjistrale Strugë-Qafethanë, më saktësisht disa metra afër hotel Ambient, ku janë përplasur dy makina, ku përveç dëmeve materiale nuk raportohen për lëndime në njerëz.Sipas dëshmitarëve aksidenti ka qenë i rëndë dhe se ekipet policore dhe ambulanta janë në vendin e ngjarjes!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments