Saturday, May 18, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajm pikëllues/ Ndërron jetë ef.Nazmi Latifi, imam në xhaminë e Bixhovës (FOTO)

Lajm pikëllues/ Ndërron jetë ef.Nazmi Latifi, imam në xhaminë e Bixhovës (FOTO)

Me dhimbje të thellë morëm lajmin e ndrrimit jetë të imamit të fshatit Bixhovë Nazmi ef Latifi. Myftinia ngushëllon familjarët, kolegët dhe xhematin e tij duke lutur Allahun xh sh. që imamin ta mëshiroj dhe ta shpërblej me të mirat e Tij në botën Tjetër.Myftinia Strugë.
Pêrcjell Struga Ekspres

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments