Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajm jo i mirë për Frëngovën,Kalishtin, Fierishtën,Radozhdën dhe Qafethanën

Lajm jo i mirë për Frëngovën,Kalishtin, Fierishtën,Radozhdën dhe Qafethanën

Lajm jo i mirë vjen nga EVN e Strugës për fshatrat Frëngovë, Kalisht,Fierisht, Radozhd, Rëmëz, pikën kufitare Qafethanë, dhe hotelet rreth këtij lokacioni si hotel Izgrev dhe disa hotele të tjera, raporton Struga Ekspres.
Për Struga Ekspres drejtuesit e EVN-së thonë se këto vendbanime nuk do të furnizohen me rrymë elektrike edhe gjatë natës së sotme për shkak të shembjeve të mëdha të shtyllave elktrike dhe dëmeve të tjera për shkak të reshjeve të dëborës.
Nga EVN thonë se po punohet pandëprerë për të evituar problemet e mëdha që kanë këto zona dhe që sa më shpejtë ti furnizojnë me drita banorët dhe hotelet.
Gjithashtu Struga Ekspres mëson se nesër deri në mesditë pritet që këto fshtra të furnizohen me rrymë elektrike.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments