Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajm i mirë/ Nxënëset Fluturije Bajrami dhe Sema Coka zunë vendin e...

Lajm i mirë/ Nxënëset Fluturije Bajrami dhe Sema Coka zunë vendin e parë në garat shtetërore të “Spelling Bee”, u shpërblyen me bursë nga Kolegji Amerikan (FOTO)

Sukseset përsëri shtohen në shkollën “Vëllezërit Milladinovci”
Pas suksesit që patën në garat rajonale, nxënëset e shkollës sonë Fluturije Bajrami,kl VI dhe Sema Coka kl. VIII zunë vendin e parë në garat shtetërore të “Spelling Bee🐝” ku u shpërblyen me bursë prej 300€ në Kolegjin Amerikan.👏
Krenarë për nxënëset që treguan rezultate të shkëlqyera si dhe përgëzojmë mentorët e tyre Edona Pollozhani dhe Linda Sheh për angazhimin e treguar!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments