Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLAJM I MIRË/ Lirohet çmimi i naftës dhe benzinës

LAJM I MIRË/ Lirohet çmimi i naftës dhe benzinës

K reu i Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE), Marko Bislimovski njofton se nga mesnata do të ketë zbritje të madhe të derivateve të naftës. Sipas tij dizeli do të ulet për 5 denarë, Euro Super BS-95 për 3.5 denarë dhe Euro-Super BS 98 për 4 denarë.

ЕUROSUPER BS – 95 – 77,50 (denarë/litër)

ЕUROSUPER BS – 98 – 79,50 (denarë/litër)

ЕURODIZEL BS (D-Е V) – 79,50 (denarë/litër)

– Vaj për djegie – ЕKSTRA I LEHTË 1 (ЕL-1) – 77,00 (denarë/litër)

– Mazut М-1 SU – 40,056 (denarë/kilogram)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments