Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLadorishti i njohur për qëndresën heroike në mbarë hapësirat shqipëtare (FOTO)

Ladorishti i njohur për qëndresën heroike në mbarë hapësirat shqipëtare (FOTO)

Ladorishti i njohur për qëndresën Heroike në mbarë hapësirat shqipëtare!
Xha Kadriu me sakrificën e vet,mësues i shumë gjeneratave se si duhet luftuar dhe mbrojtur Lirinë dhe Atëdheun!
Shtëpia çerdhe e Lëvizjes Popullore të Kosovës,Familja Labenishti ushtar e ushtare të Atëdheut…!
Lavdi Xha Kadri Labënishta!
Të rroi Familja Labënishti me Heroizmin që kishte dhe ka!
Ladorishtë,04.11.2017


Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments