Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKy është lojtari i ri i FC.Struga "Trim&Lum" (FOTO)

Ky është lojtari i ri i FC.Struga “Trim&Lum” (FOTO)

Kampionët e vjeshtës në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë së Veriut , Struga Trim Lum, janë përforcuar me Mexhit Nezirin. Mbrojtësi u largua nga Shkëndija dhe firmosi për Strugën, në përpjekje që kjo skuadër të forcohet edhe më shumë dhe të arrijë titullin e parë kampion në historinë e saj. Neziri ka përvojë ndërkombëtare dhe është padyshim lojtari që i nevojitet Struga Trim Lum në këto momente vendimtare. Ndryshe Neziri gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Renovën, Ventspilsin dhe Dacian.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments