Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKuvendi Qendror i Aleancës për Shqiptarët morri vendimin e parë, ja për...

Kuvendi Qendror i Aleancës për Shqiptarët morri vendimin e parë, ja për çfarë bëhet fjalë

Në këto çaste Kuvendi Qendror i Aleancës për Shqiptarët është duke mbajtur mbledhje, ndërsa vendimi i parë i Kongresit, raporton SHENJA, është që Aleanca për Shqiptarët të mbaj Kongresin e saj më 11 mars të viti 2018, ku do të zgjidhet kryetari, nënkryetari, kryesia qendrore dhe kuvendarët.
Pritet që Kuvendi të sjell vendim edhe në lidhje me qëndrimin apo jo të Aleancës në Qeverinë e Maqedonisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments