Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeOpinionKur e keni mbushur sheshin me protestues kundër BDI së ?!

Kur e keni mbushur sheshin me protestues kundër BDI së ?!

Urim Salihu

Kur e keni mbushur sheshin me protestues kundër BDI së ?!

Përveç aktivistëve të Besës ,disa prej të cilëve u arrestuan ,nuk kam parë ndonjë reagim tjetër nga subjektet e foteleve të buta që tash në fushatë vijnë u tregojnë shqiptarëve se kanë vuajtur.Ku u fshehët deri tani .Apo duhet të merrni leje të protestoni kur populli vuan dhe pret opozita të çajë udhën .Pushteti rrëzohet ose me votë ose me protesta .Cilën patët ju si opozitë .Asnjërën .

Pse është fitues Albin Kurti?!Sepse ai përgjakej,burgosej ,protestonte dhe ishte zëri i opozitës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments