Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes/ Policia e Strugës i gjobiti 21 shoferë për shpejtësi të madhe

Kujdes/ Policia e Strugës i gjobiti 21 shoferë për shpejtësi të madhe

Më datë 28.02.2024, në periudhën nga ora 9:00 deri në ora 15:00, në zonën e SPB-Ohër janë zbatuar kontrolle të intensifikuara në komunikacion.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 55 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, nga të cilët 26 në Ohër, 21 në Strugë dhe 4 në Kërçovë dhe Dibër, njofton SPB Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments