Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKonsulli nga Konsullata e Republikës së Kosovës në Strugë viziton shkollën SHFK...

Konsulli nga Konsullata e Republikës së Kosovës në Strugë viziton shkollën SHFK “Murat Labunishti”(FOTO)

Sot na nderoi me vizitë në shkollën tonë Konsulli nga Konsullata e Republikës së Kosovës në Strugë z. Agim Krasniqi, me të cilin diskutuam për shumë çështje në sfera të ndryshme.

Ne si shkollë shorehim Falenderime për vizitën e sotme nga ana e Konsullatës si dhe shpresojmë që vizita dhe përkrahje të tilla të kemi edhe në të ardhmen.

SHFK “Murat Labunishti”-Labunishtë

Денес не почести со посета во нашето училиште Конзулот на Република Косово од Конзулатот во Струга г.Агим Красниќи со кој разговаравме за многу прашања од различни сфери.
Ние како училиште изразуваме благодарност за денешната посета од страна на Конзулатот на Р. Косово како и се надеваме дека и во иднина ќе имаме вакви посети и поддршки.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments