Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKUJDES/ Njoftim shumë i rëndësishëm nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

KUJDES/ Njoftim shumë i rëndësishëm nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak reshjeve të shiut, uji në qytetin e Strugës momentalisht është jo i pijshëm.
Lusim të gjithë qytetarët që të mos konsumojnë ujin, deri në njoftimin e ardhshëm.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради врнежите, водата во градот Струга моментално не е за пиење.
Ги замолуваме сите граѓани да не користат вода до следното известување.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments